MSI PC Case | MAG FORGE 321R AIRFLOW | Side window | Black | Mid-Tower | Power supply included No | ATX
- TootjadMSI
- Mudel: MAG FORGE 321R AIRFLOW
- Saadavus: 5
-
92€
MSI PC Case | MAG FORGE 321R AIRFLOW | Side window | Black | Mid-Tower | Power supply included No | ATX
| All | |
| Aknaga | Yes |
| Draivilahtrid | 1x2.5" 2x2.5"/3.5" |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 472.00 mm |
| Gross height (mm) | 498.00 mm |
| Gross weight | 8.35 kg |
| Gross width (mm) | 210.00 mm |
| Kaasas toiteplokk | No |
| Kujutegur | Mid-Tower |
| Laienduspesad | 7 |
| Net weight | 7.05 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 24 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Producer | MSI |
| Producer product family | PC Case |
| Producer product name | MAG FORGE 321R AIRFLOW |
| Tare weight (kg) | 1.30 kg |
| Toite tüüp | ATX |
| Toote värv | Black |
| Ühilduvus | ATX / Micro-ATX / Mini-ITX |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: msi pc case mag forge 321r airflow side window black mid-tower power supply included no atx, mag forge 321r airflow, msi, korpused

